Služby, ktoré vyriešia váš problém

Tvorba webových stránok

Vytvorím vám webovú stránku, ktorá bude plniť váš cieľ a bude sa vám jednoducho a rýchlo upravovať. Bez zbytočného balastu, s optimalizovanou rýchlosťou načítania a technickou podporou pre vás.

Mám záujem o službu

(Re)inštalácia systému

Seká vám počítač alebo telefón? Je pomalý? Je načase ho prečistiť a nanovo preinštalovať systém. Špecializujem sa na systém Windows a Android. Pomôžem aj vám so zrýchlením a oživením vášho zariadenia.

Mám záujem o službu

Inštalácia tlačiarne, skeneru, …

Viem, že nemáte čas študovať manuály alebo googliť návody, ako sa čo inštaluje. Vaše zariadenie vám nainštalujem rýchlo a vy sa môžete venovať tomu, čo vás baví alebo živí. 

Mám záujem o službu

Odvírenie a zabezpečenie počítača

Máte obavu o svoje dáta? Správa sa váš počítač neštandardne? Chcete mať istotu, že vaše zariadenie je v bezpečí a bez hrozieb?

Preskenujem vám zariadenie, prípadné vírusy odstránim a odporučím vám vhodný spôsob ochrany vašich dát pred stratou, únikom alebo zneužitím.

Mám záujem o službu

Nastavenie siete (Wi-Fi routera)

Na všetko sú na internete návody, ale častokrát sú neprehľadné a človek bez technických znalostí sa v nich ľahko stratí.

Som tu pre vás a rýchlo a na diaľku dokážem nastaviť váš router tak, aby fungoval a vy ste sa mohli konečne venovať niečomu zábavnejšiemu ako je nastavovanie sieťového smerovača.

Mám záujem o službu

Obnova a zálohovanie dát a súborov

Občas sa stane, že aj skúsený používateľ počítača omylom zmaže nejaký súbor. Zdá sa, že všetko je stratené, ale nemusí to tak byť.

Pomocou špeciálneho softvéru viem preskenovať váš počítač (aj mobil a USB kľúč) a zmazané súbory obnoviť.

Taktiež viem zabezpečiť zálohu vašich dát a súborov, prípadne vás do celého procesu zaškoliť, aby ste si dáta vedeli obnoviť a zálohovať bez asistencie admina IT podpory.

Mám záujem o službu